Chirurgia Jednego Dnia

 

Chirurgia Jednego Dnia w Bełchatowie  to nowoczesny oddział zabiegowy i pooperacyjny. Posiada  w pełni wyposażony i profesjonalny  blok operacyjny,  zapewniający najwyższy standard i komfort przeprowadzanych zabiegów i operacji. Oddział dysponuje nowoczesną aparaturą i salą operacyjną oraz komfortowymi pokojami pozabiegowymi dla pacjentów. Zabiegi wykonywane są w znieczuleniu miejscowym lub ogólnym. Wykwalifikowany zespół lekarzy i doświadczony personel medyczny, gwarantują wysoką jakość leczenia i profesjonalną,  troskliwą opiekę medyczną.

Operacje i zabiegi wykonywane w oddziale Chirurgii Jednego Dnia, to  skrócenie czasu oczekiwania na zabieg, zmniejszenie ryzyka zakażeń i stresu Pacjenta oraz skrócenie pobytu w szpitalu. Nowoczesna technika operacyjna pozwala naszym Pacjentom do niezbędnego minimum ograniczyć  okres nieobecności w pracy i przebywania poza domem. 


W oddziale wykonujemy  świadczenia w ramach umowy z Narodowym Funduszem Zdrowia,  które wykonywane są zgodnie z kolejką oczekujących.  W przypadku wyczerpania limitu na zabiegi  w ramach ubezpieczenia zdrowotnego istnieje możliwość  wykonywania świadczenia odpłatnie. Usługi komercyjne są wykonywane poza kolejnością w indywidualnie ustalonym, dogodnym   terminie.

Pacjenci są umawiani na zabiegi i przyjmowani na  oddział Chirurgii Jednego Dnia na podstawie skierowania na zabieg od lekarza specjalisty, otrzymanego podczas wizyty  kwalifikacyjnej  w ramach Narodowego Funduszu Zdrowia lub komercyjnej. 

Szczegółowych informacji na temat zabiegów i usług udziela Indywidualny Doradca Pacjenta.

 Bełchatów (więcej)   
Chirurgia naczyniowa
Chirurgia plastyczna
Ortopedia
Okulistyka

 

Kontakt

INDYWIDUALNY DORADCA PACJENTA

tel. 44 635 29 98

kom. 695 351 751

Bełchatów, ul. Czapliniecka 93/95 

bdomagala@megamed.pl

MegaMed Sp. z o.o.

Ul. Czapliniecka 93/95
97-400 Bełchatów

REJESTRACJA  Bełchatów

tel. 44 635 29 01
tel. 44 635 29 02

 

Płatności za konsultacje lekarskie należy dokonywać przed wizytą.

2021-01-22regulamin_sprzedazy_uslug_medycznych_w_megamed_w_belchatowie.pdfRegulamin sprzedaży usług medycznych w Bełchatowie

Nr konta dla płatności za zabiegi medyczne:

PKO BANK POLSKI 31 1020 1026 0000 1102 0454 9333   

w tytule przelewu: Imię i Nazwisko Pacjenta, nazwa zabiegu

 

Projektowanie stron internetowych Master-NET | Drukarnia etykiet samoprzylepnych