Nowe Czarnowo

Godziny przyjęć

Przychodnia Lekarska w Nowym Czarnowie

Przychodnia Lekarska w Gryfinie

 

Przychodnia Lekarska w Nowym Czarnowie

Przychodnia Lekarska w Nowym Czarnowie
Poradnia Lekarz Dzień Godzina
POZ

Suchanke-Hadrukiewicz Alicja

 

 

Lamecka-Hasiuk Elżbieta

 

Anna Majchrowicz

poniedziałek i piątek

środa

 

wtorek

środa

wtorek i piątek

10.00 - 14.30

12.00 - 15.00

 

10.00 - 16.00

12.00 - 18.00

8.00 - 13.00

Gruźlicy i Chorób Płuc

Mysiorski Grzegorz

piątek wg grafiku

 

Kardiologiczna

Lesińska Anna

Kubisa Anna

wtorek

czwartek

16.00 - 18.00

12.00 - 15.00

Ginekologiczna Dariusz Dębowski

piątek

12.00 - 15.00

Okulistyczna

Biernacka Edyta

 

Kaliszan-Pielich Grażyna

środa

piątek

czwartek

11.00 - 13.00

 8.30 - 12.30

11.30 - 16.30

Urologiczna Kaliszczak Agata środa 11.00 - 14.00
Chorób Naczyń Polańska Elżbieta środa 16.00 - 18.00
Gastrologiczna      
Otolaryngologiczna

Potoniec Eugeniusz

Hubert Łopiński

środa

czwartek

15.00 - 18.00

15.30 - 18.00

Neurologiczna Małgorzata Szewczyk środa 13.00 - 17.00
Dermatologiczna Juźwiak Stefania poniedziałek (pierwszy poniedziałek miesiąca) 13.00 - 18.00
Endokrynologiczna Kowalewski Ryszard piątek (raz w miesiącu) 15.00 - 18.00
Ortopedyczna Kujawa Bartosz piątek (co trzy tygodnie) 9.00  - 13.00
Stomatologiczna

Cyprys Grażyna

 

 

 

Rumas-Praga Ewa

 

poniedziałek i czwartek

wtorek 

środa

piatek

poniedziałek

wtorek i środa

czwartek

piątek

8.00 - 12.00

10.00 - 14.00

13.00 - 17.00

9.00 - 13.00

13.00 - 17.00

8.00 - 12.00

10.00 - 14.00                  

9.00 - 13.00

Medycyny Pracy

Suchanke-Hadrukiewicz Alicja

poniedziałek i piatek

wtorek i czwartek

środa

13.10 - 14.30

13.30 - 14.30

15.10 - 18.00

Rehabilitacja - Gabinety  

poniedziałek-piątek

8.00 - 18.00

 

Szczegółowe informacje w Rejestracji przychodni

 

Przychodnia Lekarska w Gryfinie

 Przychodnia Lekarska w Gryfinie
Poradnia Lekarz Dzień Godzina
POZ

Karzyńska-Karpierz Lidia

Alicja Warda

poniedziałek-piątek

poniedziałek-piątek

 wg grafiku w 

wg grafiku

Pediatryczna

Maruszewska-Biały Joanna

 

Ramus-Czyżyńska Grażyna

 

poniedziałek

czwartek

poniedziałek i środa

wtorek, czwartek i  piatek

8.00 - 15.00

15.00 - 18.00

11.30 - 18.00

8.00 - 14.30

Otolaryngologiczna

Sindrewicz Krzysztof

 

Łopiński Hubert

 

 
Neurologiczna

Małgorzata Szewczyk

Kraśników Elżbieta

piątek

czawrtek

10.00 - 16.00

15.00 - 18.00

Dermatologiczna Juźwiak Stefania poniedziałek 13.00 - 18.00
Reumatologiczna Małgorzata Łukjanowicz

wtorek

16.30 - 18.00

Logopedyczna Daniszewska Wanda

poniedziałek

wtorek, środa i czwartek

8.00 - 10.00

16.00 - 18.00

Endokrynologiczna Kowalewski Ryszard piątek (raz w miesiącu) 15.00 - 18.00
Dietetyk Ewa Musiał środa 15.00 - 16.00
Medycyny Pracy

Grościcka-Saar Joanna

Warda Alicja

wtorek

poniedziałek-piątek

16.00 - 18.00

wg grafiku

 

Szczegółowe informacje w Rejestracji przychodni

Projektowanie stron internetowych Master-NET | Agencja reklamowa DHR Kontakt