Nowe Czarnowo

Godziny przyjęć

Przychodnia Lekarska w Nowym Czarnowie

Przychodnia Lekarska w Gryfinie

 

Przychodnia Lekarska w Nowym Czarnowie

Przychodnia Lekarska w Nowym Czarnowie
Poradnia Lekarz Dzień Godzina
POZ

Suchanke-Hadrukiewicz Alicja

 

 

Lamecka-Hasiuk Elżbieta

 

poniedziałek i piątek

środa

 

wtorek

środa

10.00 - 14.30

12.00 - 15.00

 

10.00 - 16.00

12.00 - 18.00

Gruźlicy i Chorób Płuc

Mysiorski Grzegorz

piątek (raz w miesiącu)

8.00 - 13.00

Kardiologiczna

Lesińska Anna

Kubisa Anna

wtorek

czwartek

16.00 - 18.00

12.00 - 15.00

Ginekologiczna Małgorzata Łukjanowicz

wtorek

19.00 - 13.00

Okulistyczna

Biernacka Edyta

 

Kaliszan-Pielich Grażyna

środa

piątek

czwartek

11.00 - 13.00

 8.30 - 12.30

11.30 - 16.30

Urologiczna Kaliszczak Agata środa 11.00 - 13.00
Chorób Naczyń Polańska Elżbieta środa 16.00 - 18.00
Gastrologiczna Kędzierska Lidia czwartek (raz w miesiącu) 15.00 - 18.00
Otolaryngologiczna

Stańczyk Dorota

środa

15.00 - 18.00

Neurologiczna Hasiuk Józef środa 12.00 - 18.00
Dermatologiczna Juźwiak Stefania poniedziałek (pierwszy poniedziałek miesiąca) 13.00 - 18.00
Endokrynologiczna Kowalewski Ryszard piątek (raz w miesiącu) 15.00 - 18.00
Ortopedyczna Kujawa Bartosz piątek (co trzy tygodnie) 9.00  - 13.00
Stomatologiczna

Cyprys Grażyna

 

 

Rumas-Praga Ewa

 

poniedziałek i czwartek

wtorek i środa

piątek (co drugi tydzień)

poniedziałek,wtorek i środa

czwartek

piątek (co drugi tydzień)

8.00 - 12.00

 

13.00 - 17.00

9.00 - 13.00

8.00 - 12.00                      

13.00 - 17.00

9.00 - 13.00

Medycyny Pracy

Drążewska Lidia

Hasiuk Józef

Suchanke-Hadrukiewicz Alicja

wg grafiku

środa

poniedziałek, wtorek, czwartek i piatek

środa

w zastępstwie

16.00 - 18.00

13.10 - 14.30                    

15.00 - 18.00

Rehabilitacja - Gabinety  

poniedziałek-piątek

8.00 - 18.00

 

Szczegółowe informacje w Rejestracji przychodni

 

Przychodnia Lekarska w Gryfinie

 Przychodnia Lekarska w Gryfinie
Poradnia Lekarz Dzień Godzina
POZ

Warda Adam

Karzyńska-Karpierz Lidia

Ramus-Czyżyńska Grażyna

poniedziałek-piątek

poniedziałek-piątek

poniedziałek, wtorek

 wg grafiku w 

wg grafiku

10.25 - 18.00

Pediatryczna

Maruszewska-Biały Joanna

 

poniedziałek

czwartek

8.00 - 15.00

15.00 - 18.00

Otolaryngologiczna

Sindrewicz Krzysztof

 

Łopiński Hubert

wg garfiku w zastępstwie

czwartek

 

 

15.30 - 18.00

Neurologiczna

Hasiuk Józef

Kraśników Elżbieta

wtorek

czawrtek

10.00 - 14.00

15.00 - 18.00

Dermatologiczna Juźwiak Stefania poniedziałek 13.00 - 18.00
Reumatologiczna Małgorzata Łukjanowicz

wtorek

16.00 - 18.00

Logopedyczna Daniszewska Wanda

poniedziałek

wtorek, środa i czwartek

8.00 - 10.00

16.00 - 18.00

Endokrynologiczna Kowalewski Ryszard piątek (raz w miesiącu) 15.00 - 18.00
Żywieniowa Lewandowski Piotr piątek 12.30 - 17.00
Medycyny Pracy

Hasiuk Józef

Grościcka-Saar Joanna

Warda Alicja

wtorek

wtorek

czwartek

piątek

11.00 - 14.00

16.00 - 18.00

13.00 - 14.00

13.00 - 14.00

 

Szczegółowe informacje w Rejestracji przychodni

Projektowanie stron internetowych Master-NET | Agencja reklamowa DHR Kontakt